De bowlingkampioenschappen voor de volwassenen bij Bowling Beuningen zijn nog niet zo spannend geweest als dit jaar. De top 3 staan na de voorronde slechts 16 pins van elkaar.
Als de finale vorige week zondag begint, dan gaat Hans de Peinder al meteen van start met een mooie 228 game en pakt hij op zijn rivalen al direct 35 en 67 pins. Na 4 games staat Hans aardig op schema om kampioen te gaan worden, maar zoals het in iedere sport gaat, je bent het pas als de laatste bal is gegooid.
Willy Janssen komt dan aan stormen met een 241, en ook Patrick de Kort komt stilletjes naderbij met een 245 game. De laatste game moet worden gegooid terwijl de stand 2225 voor Willy Janssen is, 2229 voor Patrick de Kort en 2237 voor Hans de Peinder.
Kampioen wordt Patrick de Kort
De laatste game gaat beginnen en de drie heren zijn aan elkaar gewaagd, het is niet direct te zeggen wie hier de sterkste zal zijn. Langzaam begint Patrick met zijn serie strikes en Hans probeert hem te volgen. Willy gooit zijn laatste game 195, Hans 204 en Patrick 237 wat resulteert in de volgende eindstand: 3 e plaats Willy Janssen met 2420 en een 2 e plaats voor Hans de Peinder met 2441. 1 e en kampioen is Patrick de Kort met 2466.
Kampioen dames is Mirelle Grouwstra
Bij de dames werd de strijd beslist tussen Claire Stevens, Rianne Golsteijn en Mirelle Grouwstra. Het zou een zware dobber worden voor Claire en Rainne want Mirelle had in de voorronde al een behoorlijke spurt genomen met een serie van 1205 over 6 games. De einstand bij de dames is als volgt 3eplaats Claire stevens 1966, 2eplaats Rianne Golsteijn 2085 en 1een kampioen Mirelle Grouwstra 2312.
Willy Janssen gooit bijna 300 game...
Bijna 300 game
Ook is er afgelopen dinsdag nog een bijna 300 game gegooid door Willy Janssen, 'de bowling en buxuskoning uit Winssen'. Hij gooide 11 perfecte strike en dan komt het neer op die laatste en dan is de druk om die 300 game te halen best wel zwaar. Willy gooit zijn 12ebal en merkt dat de bal toch iets anders van zijn hand af komt en dan is die net iets te dik en heeft hij een score van 8 wat neer komt op een game van 298. "Niet slecht voor een linkshandige bowler", is het commentaar van Willy.