
BEUNINGEN, 22 november 2010 - De Boys thuis tegen de nummer 2, AZSV uit Aalten en iedereen had er weer zin in. Goed getraind kwamen de Boys het veld op en voordat iedereen zich gesettled had, stond Beuningen met 0-2 achter.Al snel kwamen ze terug tot 1-2, maar het was AZSV dat bleef voetballen en de Boys hanteerde alleen maar de lange bal. Ondanks dat Beuningen meer balbezit had in de eerste helft, had AZSV maar 1 kansje nodig om de 1-3 op het bord te zetten, wat tevens de ruststand was.In de 2de helft bleef AZSV voetballen en de Boys gingen door met lange ballen, maar ook die waren uiteindelijk ook voor AZSV. Het leek of de Boys nog even terugkwamen, bij een stand van 2-3, maar AZSV verpeste deze droom door snel de 2-4 te maken. De boys scoorde nog wel de 3-4, vlak voor tijd, wat tevens de eindstand was, en AZSV was de uiteindelijke terechte overwinnaar. Waar is het mooie samenspel van het begin van het seizoen gebleven ?
BEUNINGEN, 22 november 2010 - De Boys thuis tegen de nummer 2, AZSV uit Aalten en iedereen had er weer zin in. Goed getraind kwamen de Boys het veld op en voordat iedereen zich gesettled had, stond Beuningen met 0-2 achter.
Al snel kwamen ze terug tot 1-2, maar het was AZSV dat bleef voetballen en de Boys hanteerde alleen maar de lange bal. Ondanks dat Beuningen meer balbezit had in de eerste helft, had AZSV maar 1 kansje nodig om de 1-3 op het bord te zetten, wat tevens de ruststand was.
In de 2de helft bleef AZSV voetballen en de Boys gingen door met lange ballen, maar ook die waren uiteindelijk ook voor AZSV. Het leek of de Boys nog even terugkwamen, bij een stand van 2-3, maar AZSV verpeste deze droom door snel de 2-4 te maken. De boys scoorde nog wel de 3-4, vlak voor tijd, wat tevens de eindstand was, en AZSV was de uiteindelijke terechte overwinnaar. Waar is het mooie samenspel van het begin van het seizoen gebleven ?