Dubbele revanche Buis in Korea

14 jun 2015, 00:51 Sport
korea 2015 2 e1434236363240
Marjolein Buis

De Beuningse Marjolein Buis heeft zich in Daegu (Zuid-Korea) gerevancheerd op haar vroege uitschakeling op Roland Garros. De als eerste geplaatste Buis won zowel in het enkelspel als in het dubbelspel.

Na in de halve finale in drie sets te hebben afgerekend met de taaie Thaise Khanthasit mocht Marjolein het in de finale opnemen tegen haar dubbelpartner Lucy Shuker. De eerste set werd nog cadeau gedaan, maar na de winst van de tweede set werd Shuker in het beslissende bedrijf geen game meer gegund: 4/6 6/3 6/0. De finale van het dubbelspel leek een formaliteit. De topfavorieten Buis en Shukerverloren slechts één game van het Thaise koppel Khanthasit/Inthanin: 6/1 6/0.

Buis was zichtbaar gelukkig met de dubbele toernooizege: ‘Ik kwam hier maar met één doel, en dat was het toernooi winnen. Het is fijn om op deze manier de nare nasmaak van Parijs weg te spoelen.’

Volgende week neemt Marjolein Buis deel aan het toernooi van Busan, dat eveneens in Zuid-Korea ligt. Volg de verrichtingen van Marjolein op www.marjoleinbuis.nl .

[embed][/embed]

[embed][/embed]

Lees ook:

Geen succes voor Buis op Roland Garros